הלוואות לסטודנטים – מרוויחים זמן

הלוואה, הלוואות, ספרים, לימודים
ספרייה בלימודים

קשה להיות סטודנט בישראל, בטח עם שכר המינימום בארץ. אבל דבר אחד צריך לזכור – אנחנו לא לבד.

אורח החיים המודרני, ובמיוחד אורח החיים הישראלי בו בני 18 נדרשים לשירות צבאי של מספר שנים יוצר מצב בו סטודנטים רבים נמצאים בשכבות גיל שהן יחסית מבוגרות. סטודנטים אלה מתחילים את לימודיהם בגיל 23 בממוצע ועשויים להישאר כסטודנטים במוסדות ההשכלה הגבוהה עד לגילאים שחוצים את ה – 30. אנו מבינים כי ישנה בעיתיות במצב בו סטודנט צריך בגיל מאוחר יחסית גם לכלכל את משק הבית שלו וגם ללמוד במוסד דרשני ומחייב. לכן, יצרנו הלוואות מיוחדות  הלוואות לסטודנטים.

גובה הלוואות והחזר שנתי

הלוואות לסטודנטים יכולות להיות במספר רב של תכניות ובגובה כספים משתנה. מטרת העל של ההלוואות לסטודנטים היא מענה נוח ומידי לסטודנטים במוסדות להשכלה גבוהה, המוכרים על ידי המדינה. סטודנטים שכאלה יכולים להגיע לסניפי החברה ולהתייעץ עם יועץ ההשקעות של החברה ואנליסט מקצועי שיסייע להם לבחור את המסלול העדיף בשבילם, על מנת לקחת את הלוואת הסטודנטים המתאימה ביותר.

הלוואות לסטודנטים ברחבי העולם

הלוואות לסטודנטים נפוצות מאוד ברחבי העולם. בארצות הברית למשל, סטודנטים רבים לוקחים הלוואה גדולה מאוד, מעין משכנתא, שאותה הם יצטרכו להחזיר לאחר לימודיהם במוסד להשכלה גבוהה. משכנתא זו למעשה נותנת לסטודנטים את השקט הנפשי והיכולת להשקיע את כל כולך בלימודים בזמן לימודי התואר שלך, ומשאריה את ההתעסקות הכספית לתקופת העבודה בחייך.

מה אתם לומדים, פרט חשוב כאשר ניגשים לפקיד לבקש הלוואה

חשוב לציין כי את הלוואות הסטודנטים יש להתאים גם לתחום הנלמד. סטודנטים רבים מבקשים הלוואות על סך סכומים גדולים שלעתים רבות לא יצליחו להשיג ממשכורתם בתחום אותו בחרו. אנחנו בחברה מתייעצים באופן תדיר עם יעצים מקצועיים מאוד שמטרתם להבין את גובה ההלוואה הנכון ביותר עבור כל סטודנט. אנו רוצים לתת לכם את ההלוואה הגבוהה ביותר שתאפשר לכם אורח חיים נוח ותקים בתור סטודנטים, אך עדיין לא תעיק עליכם לאחר מכן בחייכם הבוגרים. הלוואה לסטודנטים שנדע ויוחזר כמה שנים לאחר סיום התקופה שלכם במוסד להשכלה גבוהה.

שורה תחתונה, מה עושים?

אנו מאמינים כי ניתן להנחיל את תחום ההלוואות לסטודנטים גם במדינתנו הקטנה, וניתן לאפשר לסטודנטים במדינה אורח חיים תקים ונוח יותר, תוך כדי התעסקות מרבית בלימודי התואר שלהם. אנו יודעים כי תקופה זו הינה תקופה עמוסה ולחוצה ומנסים להוריד, ולו במעט, את הלחץ והמחויבות לעבודות שונות בתקופה שכזו.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*