הלוואות – הדרך לקנייה הבאה

הלוואות

כולנו רוצים לקנות מוצרים, דברים יפים, דברים גדולים, דברים חשובים וכל מיני דברים.

כשהיינו קטנים זה היה סוכריה או צעצוע או בובה. היום, זה רכב או טיול לחו״ל או דירה. הרבה פעמים בשביל ליהנות מהצעצועים שלנו בחיינו הבוגרים אנו משתמשים בהלוואות. ההלוואות עוזרות לנו ליהנות עכשיו ממה שאנחנו רוצים במקום לחכות הרבה זמן. ההלוואות יכולות להקל על שגרת יומנו וניתן לפרוש אותם למספר תשלומי החזר גדול מאוד – כך שכמעט ולא נרגיש אותן בחיי היום יום. כל אדם אשר לוקח הלוואה בוחר כיצד הוא מעדיף לשלם את תנאי ההחזר עבור אותה הלוואה, כלומר האם להחזיר את ההלוואה עם החזר חודשי גבוה וכך לסיים איתה ככל שיותר מהר או האם להחזיר אותה בהחזר נמוך אך זהו החזר שנמשך לאורך תקופה ארוכה יותר.

 

שוק ההלוואות הענק

 

השוק גם מובנה על מנת שנוכל להשתמש בהלוואות, הוא מכין המון אופציות ללקיחת הלוואות. אפשר לקחת הלוואות מכל סוגי הבנקים, אפשר לקחת הלוואות גם מגורמים אחרים כמו הסופר שליד הבית שלנו או אפילו מאנשים פרטיים. כמובן שאת ההלוואות רצוי וניקח רק ממקורות מוסמכים וידועים ועלינו להיזהר מהלוואות מהשוק האפור, הלוואות שכאלה הינן מסוכנות ביותר ואי החזרת חוב ההלוואה עלול לגרור אלימות קשה מצד נותני ההלוואות לכן יש צורך לשים לב מהו המקור אשר מעניק לכם את ההלוואות וכך לדעת האם מדובר במקור שאתם רוצים לקחת ממנו את ההלוואה או רצוי להמנע. גם כשבאים לקחת הלוואות ממקום ספציפי יכולים להיות המון סוגים. כאלה שמשתנים לפי הריבית במשק וכאלה שנשארים קבועים למשך ההחזר הכספי מה גם שניתן ליצור ולעשות שילובים ושינויים במשך הזמן.

הלוואות
הלוואות

 

לקיחת הלוואות על ידי הבנק

 

מי שמכיר ויודע את הסודות המקצועיים של נושא ההלוואות יכול להקטין את הסכום לו התחייב באופן משמעותי. למשל, אדם  העובד בבנק, המכיר את נושא ההלוואות לפרטי פרטים יכול לעשות שינויים לאורך זמן ובכך לשנות בסופו של דבר את סכום ההלוואה. כך לדוגמא אותו אדם יכול לשנות מספר פעמים בחודש את מסלול ההלוואה אותו הוא בחר, או לאיים בעזיבת הבנק וכך להוריד אף עד לשליש את סכום ההלוואה הנקוב מראש.
בעלי חברות ובעלי הון מקבלים הנחות משמעותיות בלקיחת ההלוואות והחזרתן, כל זאת על מנת לעודד אותם להמשיך ולהשקיע במוצרים ובמפעלים שעם הזמן ייפתחו את המשק הישראלי והעולמי.נושא ההלוואות הוא אכן נושא מורכב ומסובך ולמי מאתנו שאינו מבין בו יותר מדי רצוי שייגש ליועצי השקעות ונותני הלוואות שיעזרו לו באי הוודאות. הלוואות משפרות בסופו של דבר את העולם ועוזרות לנו הצרכנים לקנות את המוצרים האהובים עלינו. ובנוסף, עוזרות לבעלי עסקים קטנים להתפתח ולגדול וכך לפתח את המשק.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*