הלוואות בהתאמה אישית ללווה

הלוואות
הלוואות

איתור הלוואות אינה משימה קלה מחוץ לבנק.

כל עוד ההלוואה היא בערבות בנקאית, נהנה הלווה מעמלות נמוכות יחסית, אבל יש חיסרון מאד משמעותי בבנק כגוף מלווה שבוודאי לא רבים שמו לב אליו. כל הלוואה עוברת אישור של וועדה אשר אורך כשבועיים ימים. אם אתם אנשים חסרי אמצעים, אשר תלויים בכסף הזה למחייתכם, ואתם צפויים להחזיר אותו בתשלומים, לא קרה כלום אם לא אישרו לכם, משום שלא חסרים גופים מלווים פרטיים שיבחנו את בקשתכם וישיבו לכם בו במקום אם מגיעה או לא מגיעה לכם הלוואה. ברם מי שנמצא ללא ספק בפלונטר כלכלי במקרה הזה הוא איש עסקים ממוצע ממעמד הביניים המקבל את כספו מלקוחותיו. חלק ניכר מהעסקים הללו לא מחזיקים רזרבות של כסף, אלא תלויים בעבירוּת שלו. לעתים, נוצר מצב שהם זקוקים לכסף, כאן ועכשיו, למשל כשהם צריכים להעביר משכורות לעובדים. אם הבנק מסרב לתת הלוואה, העוסק תקוע ללא אמצעים. לכן, בתחום כמו הלוואות, לבעלי עסקים משתלם מאד לפטר את הבנק ולבוא לחברת הלוואות פרטית לחלוטין.

היתרונות של חברת ההלוואות הפרטית על הבנקאית

  1. התשובה לגבי מתן או אי מתן הלוואה ניתנת בקבלה, כשמגיעים לבקש את הכסף, ללא המתנה.
  2. הכסף ניתן מיד עם אישור הבקשה, ללא המתנה.
  3. חברות פרטיות מעריכות לווים וותיקים בעלי היסטוריה של הצלחות בהחזרות. לכן, תזרים הלוואות קבוע נוח מאד בחברה פרטית.
  4. החברות הפרטיות מטפחות את יחסיהן עם הלקוחות הוותיקים, ועל כן הן מעדכנות אותם במוצרי הלוואות חדשים בכל עת.

ומה בכל זאת החיסרון בחברה הפרטית?

הריבית על הלוואות גבוהה. פעמים רבות, העיתונות הכתובה לא עושה עמנו חסד, וטוענת שזה בכלל שאנחנו מנצלים את העובדה שישנם עניים ונזקקים שזקוקים לכסף כאן ועכשיו. לא רק שזה לא נכון, אם בחקירה המוקדמת שלנו למתן הלוואה יש לנו חשד הכי קטן שמדובר בעני שאינו מסוגל להחזיר, אנחנו כלל לא מאשרים לו לקחת מאתנו כסף. הסיבה היחידה שאנחנו מייקרים ריביות היא כי יש ערובה להלוואה הזו. עוסק X שצריך לשלם Y כסף ל- Z עובדים זקוק, לשם כך, ל- ZY יחידות כסף? אצלנו הוא יקבל אותן במקום מדי חודש בחודשו אם הוא הוכיח לראשונה יושרה, נאמנות והחזר הלוואה בזמנים שהקצענו לו. ובבנק? הוא ימתין שבועיים ימים, שבסופם ייתכן כי יקבל תשובה שלילית.

חברות אשראי המעניקות הלוואות

ניתן לקבל הלוואות דרך חברות האשראי, הן מתבססות על נתוני ההוצאות והכיסויים של המבקשים ומעניקים הלוואות מיידיות. חברות אלו מעניקות תנאים משתלמים ללקוחות, בנוסף לתנאים מצוינים לעסקים. חברות האשראי משקיעות בעסקים קטנים מכיוון שהן רואות את הפוטנציאל של העסק ולכן מעניקות הלוואות בתנאים אטרקטיביים. מכיוון שחברות האשראי צופות בפרטי הבנק של הלקוחות במקביל להוצאות השותפות הן מעניקות סכום הלוואה שהלקוחות יוכל לעמוד בה.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*