הלוואות אקספרס לסטונדטים – קל, זמין ומוריד לחץ מהכיס

הלוואות אקספרס

אין ספק שתקופת החיים הסטודנטאלים הינה אחת התקופות המהנות והמלמדות ביותר בתור צעירים במדינת ישראל.

עם זאת, סביר להניח שבין אם אתם סטודנטים כיום או בין אם הילדים שלכם כבר סטודנטים בעצמם, התקופה הזו מאופיינת בניסיונות תמידיים לחסוך כסף.

כל מי שסטודנט מכיר זאת מקרוב מאוד. עליו לשלם שכר לימוד אסטרונומי, לקנות מחשב נייד, לשלם על הסעות ללימודים, לשכור דירה, לשלם חשבונות ועוד לא דיברנו מילה על בילויים ויציאות. כל ההוצאות הללו יכולות להכביד מאוד על כיסו של הסטודנט שגם בלית ברירה מצליח לרוב לעבוד רק משרה חלקית. לשם כך, יש פתרון שיכול להקל על המצב הלוחץ והוא – הלוואות אקספרס.

התפתחות הלוואות האקספרס

בשנים האחרונות ניתן לראות התפתחות יפה בכל הנוגע לתחום הלוואות אקפסרס. גופים רבים כבר עלו על כך שיש כאן בעיה כלכלית שניתן לפתור ולייעל באמצעות הלוואות אקספרס במסלולים נוחים ומתאימים לכיסם של הסטודנטים הרבים. בשונה מהלוואות אקספרס לציבור אחר, הלוואות אקספרס לסטודנטים יוצרות מצב של win-win בין הסטודנטים לבין הבנקים וחברות האשראי והביטוח. כלומר, מצד אחד ציבור הסטודנטים זקוקים להלוואות על מנת להמשיך ולחיות כראוי תוך כדי שגרת הלימודים ומצד שני, הגופים הפיננסים רואים בסטודנטים כלקוחות פוטנציאלים לעתיד. שכן, הם יסיימו את התואר ויתחילו לעבוד במקצוע אותו רכשו, אשר ממנו הם יכולים להתפרנס כראוי ולהרוויח הרבה כסף. לשם כך, הבנקים וחברות האשראי מקוות להפוך את הסטודנטים ללקוחות נאמנים אשר ימשיכו איתם שנים קדימה.

להלוואות יתרונות רבים

סיטואציה זו הינה מעולה לשני הצדדים ומתוכה צמחו הטבות רבות המועילות רבות למצבו הכלכלי של הסטודנט. מבין סוגי ההלוואות אקספרס שונות, קיימים ארבעה סוגים אשר מותאמים במיוחד לסטודנטים: הלוואת המאפשרות פריסה של שובר תשלום שכר הלימוד למספר רב יותר של חודשים, הלוואות אקספרס  למימון חלקי או מלא של שכר שנת לימוד בתנאי החזרה נוחים במיוחד, הלוואות למימון חלקי או מלא של שכר הלימוד המלא בהחזרים (שיכולים להיות גם לאחר מספר שנים מסיום הלימודים) והלוואות אקספרס  אשר לא קשורות לשכר הלימוד ומתמקדות במחייה (שכר דירה, רכב, חופשה ועוד). גם את הלוואה זו אפשר להחזיר לאחר סיום הלימודים.

המסלולים השונים בנוגע להלוואות אקספרס לסטודנטים נוחים במיוחד, ומציעים ריבית נמוכה ותנאי החזר נוחים במיוחד.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*