מכשירי סליקה כרטיסי אשראי על פי צרכי הלקוח

במאמר שלפניכם נלמד כיצד לבחור מכשירי סליקה כרטיסי אשראי בהתאם לצרכים של הלקוח.

כידוע, יש המון לקוחות עסקיים, ולא כולם מתנהלים עם אשראי כערוץ גבייה עיקרי. יתרה מכך, ישנם בתי עסק שבכלל אוסרים על לקוחותיהם לשלם באשראי, אך יש כל מיני מקורות תשלום אחרים, שאינם לקוחות ישירים, אשר מתנהלים באשראי. כך למשל מסעדה בה ידוע כי לא מקבלים אשראי, אשר מספקת אוכל גם לוועדי עובדים ואירועים, בהם העסקאות נעשות בדרך כלל באשראי. ברי, אפוא, כי ההבדל בין בית עסק כזה לבית עסק שגובה אשראי כמעט מכל לקוח הוא הבדל תהומי, המצריך מכשירי סליקה כרטיסי אשראי שונה לכל אחד מהם. גם בתוך בתי העסק העובדים באינטנסיביות עם אשראי יש הבדלים שכדאי להכיר.

בתי עסק הממעטים לעבוד עם אשראי

בבתי עסק כאלו חשוב שיהיה איזשהו מענה של מכשירי סליקה כרטיסי אשראי, גם אם לא מדובר במכשיר הכי טוב והכי יעיל. בתי עסק רבים בכלל מוותרים על גביית אשראי באופן אלקטרוני ומגהצים במכשיר המטביע את פרטיו של הכרטיס על נייר COPY, באמצעותו הם מממשים את הגבייה דרך חברת האשראי או הבנק במועד מאוחר יותר. החסרון של מכשיר זה שלא ניתן לאמת את פרטי הכרטיס בזמן אמת ואין לדעת האם קיים גיבוי לחשבון או שמא חשבון הלקוח חסום. לכן בעסקים בהם התשלום בכרטיס אשראי חשוב לבצע את החיוב בזמן אמת, כלומר כדי להפעיל עסק אפקטיבי חייבים להימצא מכשירי סליקה כרטיסי אשראי אלקטרוני המחובר לרשת האינטרנטית, לחברות סליקת האשראי ועם כל הפיצ'רים הכרוכים בו.

בתי עסק המתבססים על האשראי כערוץ גבייה עיקרי

בבתי עסק מסוגים אלו, מכשירי סליקה כרטיסי אשראי הם הנושא הכי חשוב בעסק, או לפחות אחד החשובים ביותר. מכשירי סליקה כרטיסי אשראי לא אמינים ולא טובים הם גזל פרנסה במקרים כאלו, לא פחות, כלומר כאשר לקוח מעוניין לשלם חשבון ומכשירי סליקה כרטיסי האשראי אינם תקינים המוכר עלול לפספס עסקה עם לקוח בין אם גדולה או קטנה. לכן, חשוב לא רק שיהיה מכשיר טוב, אלא גם מכשיר המתאים לעבודה השוטפת של העוסקים במלאכה. לדוגמה, חנות ירקות או מכולת הגובה או הכסף ישירות מול הלקוח יצריכו מכשירי סליקה כרטיסי אשראי אשר קטנים וקומפקטים לעסק שלהם, כמו מכשירי סליקה כרטיסי אשראי בסמארטפון. מכשירי סליקה אלו שונים מאלו של החנות הגובה את עיקר כספה בטלפון, כמו רשת מזון מהיר המתבססת על משלוחים אשר ישתמשו בשרותי סליקה באינטרנט במקביל לקופה רושמת הנמצאת בעסק. כאשר ישנם מספר רב של עובדים בעסק מכשירי הסליקה יהיו יותר מסיבים שאינם ניתנים להזזה כדי שבעל העסק יוכל לעקוב אחר הקופה. כמובן שבמקרים בהם מדובר בגבייה בשטח, באמצעות דיילים ופקחים המכשיר צריך להיות שונה לחלוטין, להתבסס על סוללה ותאורת מכשיר, ולתפקד כמכשיר נייד קל משקל ככל שרק ניתן.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*