קורא כרטיסי אשראי שלך

בכל מכשיר סליקה נמצא את קורא כרטיסי האשראי.

קורא כרטיסי האשראי הוא חלק בלתי נפרד לגבייה בכרטיסי אשראי. הוא כולל שפתיים אשר בהם מועבר כרטיס האשראי על מנת לגבות את התשלום. הקורא מחובר למכשיר הסליקה דרך כבל יו אס בי אשר מחובר למכשיר הסליקה. עם קורא זה ניתן לעבוד ביעילות ובנוחות ולקבל מידע זמין און ליין, ובהתאם לכך ליידע את הלקוח במידה ויש בעיה כשלהי בגביית התשלום. בנוסף קיים קורא כרטיסי אשראי המתחבר לסמארטפון של העסק או של בעל העסק וכך חוסך ממנו רכישה של קופה מיוחדת או לחלופין חוסך ממנו למצוא מקום בעסק לקופה רושמת.

מהו קורא כרטיסי אשראי ?

קורא כרטיסי אשראי הוא חלק חשוב ביותר בכל מכשיר סליקה לגבייה. עם קורא כרטיסי אשראי אנו גובים את התשלום על המוצר אשר הלקוח קונה. קורא כרטיסי אשראי לרוב מגיע עם כבל יו אס בי אשר מחובר למכשיר עצמו, וברוב המכשירים הוא מובנה בתוך המכשיר עצמו. ישנם סוגים שונים של קורא כרטיסי אשראי, קורא כרטיסי אשראי מגנטי וכו'. את קורא כרטיסי אשראי ניתן אף לחבר לטלפון הסלולרי שלכם ולהשתמש בו לחיוב כרטיסי אשראי על ידי תוכנות המיועדות לכך ושומרות על אבטחת המידע אשר נשלח מכרטיס האשראי.

מה תפקידו של קורא כרטיסי אשראי?

תפקיד קורא כרטיסי אשראי הוא להוציא את המידע של פרטי החשבון של הלקוח ולהוסיף לו חיוב של המוצר שרכש בכרטיס האשראי, עם זאת המכשיר בודק את חשבון הכרטיס והאם ניתן לגבות את התשלום עבור המוצר ואם כן אז לאשר את העסקה. במידה ולא ניתן לגבות את התשלום הקורא מסרב והוא מעדכן על הצג שיש סירוב מחברת האשראי וכן נדלקת לו נורה אדומה. במצב זה על בעל הכרטיס יצטרך לתת כרטיס אשראי אחר או לשלם במזומן. קורא הכרטיסים חכם עד מאוד, והוא נותן לבעל העסק מידע רב על הלקוח אשר עומד מולו. קורא כרטיסי האשראי מסונכרן עם מערכת המעניקה את המידע האחרון של כרטיס האשראי ולכן נדרש חיבור אינטרנטי כדי לקבל את המידע העדכני ביותר.

מה הם יתרונות קורא כרטיסי אשראי?

לקורא הכרטיסים יש יתרונות לא מעטים. ראשית, הוא מתחבר למסופון של חברת האשראי ובודק את חשבונות של בעל הכרטיס, כך שהוא יודע אם החשבון נמצא בחריגה או שהוא רגיל וכן ניתן לגבות את התשלום. שנית, קורא הכרטיסים תומך בכל סוגי כרטיסי האשראי אך בעל העסק יכול בחור עם איזה חברות אשראי הוא עובד או לא. שלישית, קורא הכרטיסים הוא מהיר ויעיל את מאוד בגביית התשלום. רביעית, העבודה עם קורא הכרטיסים היא נוחה וקלה ללא כל מורכבות, כך שתוך דקות ספורות אתה מקבל את המידע און ליין לגבי הלקוח.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*